MTB TEAM KIMBERLY-CLARK JAROMĚŘ

Vydařené akce 2008

 Podle mého názoru velice vydařená akce,jen nás mohlo být trochu víc,ale spousta kamarádů se v pátek léčila z podzimní deprese a tak nebyli v sobotu na tento výlet zrovna ve formě.Počasí se ten den na nás trochu mračilo a foukal studený severozápadní vítr,avšak nezmrzli jsme.

Byla škoda,že jsme v Bělči neochutnali Cara,protože ve zdejším domácím pivovaru u Hušků měli ještě zavřeno,ale nahradili jsme to občerstrvením u Prďoli v Kuksu,čímž jsme si sice hodně zajeli,ale stálo to za to.

Ve fotogalerii je pár fotek.

Až na studený a bodavý vítr byly celkem ideální podmínky.Všichni jsme do cíle dorazili ve zdraví, v limitu a snad ani kola neutrpěla vážné šrámy.

   Počasí se nám od neděle rapidně zhoršilo a vypadá to, že se jen tak neumoudří.Letošní sezóna je tedy asi u konce,ale jestli bude zima jako v loni, tak nám nová začne za pár dní :-).

Bajku zdar

profil_MTB_2008.jpg
Sudety 2008 004.jpg
Černá hora

Černá hora

Vše proběhlo podle plánu, najeto 110km, v 16:00 doma.
Úterní výšlap

Úterní výšlap

Super,super,super.
Až po Zvičinu velmi vydařená akce,možná trochu rychlejší tempo,ale stejně to bylo fajn.Před Kalem si bohužel Petr vyzkoušel kotrmelce a akce pro něho ten den zkončila.Všichni doufámě,že se do Sudet dá dohromady a pěkně nám to tam natře.Nikomu nedoporučuji oběd dole na náměstí v Pecce(jediná putyka se zahrádkou),kde sice mají dobré jídlo za 75 korun,ale dostanete dětskou porci.Zakončení tatarákem u legendárního Prďoli bylo excelentní a dokonce i pivo ušlo.Když jsem dorazil domů tachometr ukazoval 82km.
KC.JPG
Horní Dehtov.JPG
Svačinka.JPG
Fido.JPG
Zvičina.JPG
Krkonošská diagonála

Krkonošská diagonála

Voda,zima,voda,rum,voda,voda,zima,rum,voda,voda,voda,

domov,vana,teplo.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one